#1 2011-03-08 21:30:40

Imiennik

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 16
Punktów :   

Screen'ye

Krotko, zwięźle i na temat: potrzebuje screena każdego czlonka gwardii, najlepiej z przodu, z prawej i lewej strony. Potrzeba sc jest tajemnica, i bedziecie mile zaskoczeni jak pokaze wam co planowalem. Ale to za dluzszy okres czasu. Takze nadsylajcie mi SC waszych postaci z ulicznej gwardii mi na PW, najlepiej jak najszybiej.

Dziekuje za uwage.


Caytlan Bloodstab-Człowiek łotr, mało o nim wiadomo, można poznać po czarnym kapeluszu i płaszczu.
Tomas Freebringer-Człowiek paladyn, Martwy, zabity przypadkowo w pojedynku z Magiem.
"-Im mniej wiesz tym jesteś szczęśliwszy
- Więc to dlatego mam ciągłą depresje..."

Offline

 

#2 2011-03-21 21:38:59

Imiennik

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Screen'ye

BUMP!


Żadnych screenów jeszcze nie dostałem, a rysunek Gronbara nie starczy do projektu dlatego apeluje :

ROBIĆ I NADSYŁAĆ SCREENY SWOICH POSTACI KUR*A!!!!!



Ja nie dostane w przeciągu dwóch tygodni screenów wszystkich postaci z należącej do gwardii to powyrywam nogi z dupy, powywalam albo zacznę ścigać graczy i nie dam im żyć(Gronbar coś o tym wie, jestem wtedy nie do zniesienia).

Dziękuje, do widzenia i dobranoc.


Caytlan Bloodstab-Człowiek łotr, mało o nim wiadomo, można poznać po czarnym kapeluszu i płaszczu.
Tomas Freebringer-Człowiek paladyn, Martwy, zabity przypadkowo w pojedynku z Magiem.
"-Im mniej wiesz tym jesteś szczęśliwszy
- Więc to dlatego mam ciągłą depresje..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.osp-racula.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.przyszowa.pun.pl www.jdyt2.pun.pl